Marshall Visualizer 2.0.0 (ios)

Marshall Visualizer

Marshall Visualizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sunulan bu zenginleştirilmiş gerçeklik uygulaması evinizin duvarlarının boyandıktan sonra nasıl görüneceğini anında görebilirsiniz

Marshall Visualizer ünlü dekorasyon ve boya firması Marshall firması tarafından sunulan bir zenginleştirilmiş gerçeklik uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi akıllı telefonlar ve tabletle üstün teknolojilere sahip. Üreticiler de bu gerçeği göz önüne alarak farklı türlerde uygulamalar tasarlıyor. Marshall Visualizer da bunlardan bir tanesi.

Uygulama cihazın kamerasını kullanarak işlevini yerine getiriyor. Marshall Visualizer'ı kullanarak evinizin duvarlarının boyandıktan sonra nasıl görüneceğini anında görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey düşündüğünüz rengi seçmek ve boyamak istediğiniz duvarın fotoğrafını çekmek. Uygulama seçtiğiniz rengi duvara uyguluyor ve size boyadıktan sonra az çok neye benzeyeceğini gösteriyor.

Uygulamada onlarca farklı renk seçeneği mevcut. Beğendiğiniz renklerin kodlarını kaydedebilirsiniz. Son derece kolay ve hızlı kullanım özelliklerine sahip olan Marshall Visualizer sayesinde duvarlarınızı boyamadan önce nasıl görüneceklerine göz atabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak size en yakın Marshall satış noktalarını da görebilirsiniz. Eviyle ilgilenmeyi seven herkese bu uygulamayı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR