MARVEL Avengers Academy

MARVEL Avengers Academy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    62

  • Üretici

    TinyCo

MARVEL Avengers Academy mobilk cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir süper kahraman oyunudur

MARVEL Avengers Academy eğer kendi süper kahraman okulunuzu kurarak kahramanlarınızı yetiştirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir süper kahraman oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan MARVEL Avengers Academy'de Iron Man, Thor ve Hulk gibi kahramanlarımızın gençlik yıllarına tanık oluyoruz. Oyunumuzun hikayesi Marvel kahramanlarının Hydra tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Bu da kahramanlarımızakendilerini yetiştirmeleri gerektiğini öğretiyor ve bu amaçla Avengers Academy adlı süper kahraman akademisi kuruluyor. Biz ise bu akademinin inşasını ve yönetimini üstlenerek kahramanlarımızın kendilerini geliştirmesini ve Hydra ile savaşacak yeterliliği kazanmalarını sağlıyoruz.

MARVEL Avengers Academy Sims benzeri bir sosyal yaşam simülasyonu olarak düşünülebilir. Oyunda kahramanlarımız ile farklı görevleri tamamlamaya, onlara yeni yetenekler kazandırmaya ve sosyal ilişkilerini düzenlemeye çalışıyoruz. Bu işleri tamamlayarak Hydra'ya karşı savaşıyoruz ve oyun boyunca ilerliyoruz. Oyundaki animasyonların oldukça başarılı olduğu söylenebilir.

YORUMLAR