Marvel Contest of Champions 1.0.0 (ios)

Marvel Contest of Champions

Marvel Contest of Champions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon oyunudur.

Marvel bildiğiniz gibi süper kahraman çizgi romanlarına imza atan ve herkesin beğenerek takip ettiği filmlerin yapılmasına olanak tanıyan bir firma. Marvel kahramanlarıyla pek çok oyun yapılıyor. Marvel Contest of Champions da bunlardan birisi.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu aksiyon oyununda süper kahramanlardan takımlar oluşturuyor ve hikaye boyunca ilerleyerek onları dövüştürüyor ve çeşitli görevleri yerine getiriyorsunuz.

Oyunda her karakterin kendine özgü yetenekleri var ve tıpkı bir rol yapma oyununda olduğu gibi bunları geliştirebiliyor ve level atlayabiliyorsunuz. Bunun için oyun boyunca enerji toplamanız gerekiyor. Eğer isterseniz oyun içi satın alma ile de bunu yapabiliyorsunuz.

Oyunun kontrolleri çok karmaşık denemese de yine de strateji, zamanlama ve reaksiyon önem arz ediyor. Farklı saldırı tipleri için farklı kontroller kullanıyorsunuz. Örneğin sağa dokunarak hafif saldırı, sola dokunarak saldırıyı bloklama, sağa parmağınızı kaydırarak orta saldırı gibi kontroller var.

Oyunun özellikle çizgi romandan fırlamış gibi görünen yüksek kalite grafikleri dikkat çekiyor diyebilirim. Eğer siz de süper kahramanlara özel ilgi duyuyorsanız ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR