Marvel 6.4.0 (ios)

Marvel

Marvel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel, iPhone ve iPad cihazlarınızda tasarım ve prototip yapabilmenize olanak veren bir üretkenlik uygulamasıdır.

Marvel, akıllı cihazlarınızda tasarım ve prototip hazırlayabileceğiniz harika bir üretkenlik uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, aklınıza gelen fikirleri bir kalem yardımıyla uygulamada çizebilir ve fikirlerinizin görsel dökümünü ortaya çıkarabilirsiniz. Yok olup gitmesini istemediğiniz düşünceleriniz varsa kullanmanızı mutlaka öneririm.

Marvel, telefonunda uygulama tasarlamak isteyenlerin vazgeçemeyeceği uygulamalar arasında yer alıyor. Skeçleri, maketleri ve wireframe'leri ve fikirleri test etmenize olanak tanıyan bu uygulama sayesinde, çok kolay bir şekilde, hatta 3 adımda prototiplere dönüştürebilirsiniz. Kağıtlara çizdiğiniz şablonları Dropbox üzerinden modeller ekleyerek geliştirebilir, uygulama demonuzu oluşturabilirsiniz. E-mail, SMS veya Twitter üzerinden çevrenizle paylaşabileceğiniz prototipleri, istediğiniz zaman istediğiniz yerde tekrardan bulabilmeniz de mümkün. 

Üzerinde çok düşündüğünüz fikirleri uygulamaya geçirebileceğiniz Marvel'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tasarım uygulamalarıyla ilgilenenlere bu harika app'i kesinlikle tavsiye ederim.

YORUMLAR