Mashfeed

Mashfeed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birden fazla sosyal medya hesabınızı entegre edebileceğiniz bu uygulama ile haber akışındaki gelişmeleri kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Mashfeed iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir sosyal medya takip uygulamasıdır. Birden fazla sosyal medya platformunda aktif olan kullanıcılar için en büyük zorluklardan birisi de her hesabı ayrı ayrı kontrol etmektir.

Bu duruma çare olması için geliştiriciler Mashfeed isimli bu uygulamayı tasarladılar ve kullanıcıların hizmetine ücretsiz olarak sundular. Uygulama temel olarak kullanıcıların birden fazla sosyal medya hesabını tek bir uygulamada birleştirmelerine imkan tanıyor. Böylece kullanıcılar haber akışında meydana gelen herhangi bir gelişmeyi kaçırmadan takip edebiliyorlar.

Uygulama Instagram, YouTube, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya platformları için destek sağlıyor. Hesaplarınızı uygulamaya entegre ettikten sonra haber akışında meydana gelen son gelişmeleri uygulamanın ana ekranı üzerinden zahmetsizce takip edebileceksiniz. Yaşam tarzı, fotoğrafçılık ve mizah olarak farklı kategorilerin görev yaptığı uygulamada aradığınız herhangi bir içeriği zorlanmadan bulabileceksiniz. Popüler içerikleri gelişmiş arama morotu ile zorlanmadan bulabilir ve kullanıcı isimlerine göre arama yapabilirsiniz.

Eğer siz de sosyal medya hesaplarınızda meydana gelen gelişmeleri takip etmek için pratik bir yol arıyorsanız, Mashfeed aradığınız araç olabilir.