Masque

Masque
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kimliğinizi gizleyerek dolaştığınız Masque, iOS için ücretsiz bir arkadaş bulma uygulaması.

iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bir mesajlaşma ve arkadaş bulma uygulaması olan Masque sıradışı bir fikirle geliyor. İnsanların gerçek kimliklerini açığa çıkartmak için maskelere ihtiyaç duyduğuna inanan Nimbuzz ekibi tarafından hazırlanan bu uygulama Venedikliler'in maskeli balo geleneğini günümüz teknolojiyle buluşturuyor.

İnternet üzerinde anonim olarak sohbet etmek isteyenlerin en büyük baş belası olan arkadaş siteleri, gizliliğinizi koruyamayacağınız bir altyapıya sahip olabiliyor. Aynı siteyi kullanan tanıdık bir insan belki de hiç görmesini istemeyeceğiniz fotoğraflarınıza ulaşabiliyor.

Gizlilik ve anonim internet konusunu arkadaş bulma hizmetlerine aktaran Masque ile diğer kullanıcılara mesaj, sesli mesaj ve fotoğraf gönderebildiğiniz gibi belli bir süre sonra u iletilerin kendiliğinden yok olmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece kimse sizin fotoğraflarınızı kaydetme lüksüne sahip olamayacak.

Masque kullanacaksanız başlamadan önce yapmanız gereken şey biri isim bulup sizi temsil ettiğini düşündüğünüz bir avatar edinmek. Sonrasında diğer kullanıcılarla sohbete dalabiliyorsunuz.