Masters of the Masks

Masters of the Masks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Masters of the Masks, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği en iyi rol yapma oyunlarından bir tanesi.

Masters of the Masks, hem Android hem de iOS platformunda yer alan başarılı SQUARE ENIX oyunlarından bir tanesi. Popüler oyun geliştirici firmanın hazırlamış olduğu bu rol yapma oyununda maskeli savaşçıların kontrolünü sağlıyor ve dünyayı kötülüklerden kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Sıra tabanlı oynanan oyunda hamlelerinizi dikkatli ve doğru yaparsanız düşmanlarınızı yenebiliyor, aksi taktirde dünyayı kötülüklerden koruyamıyorsunuz. Ivren adlı evrende geçen oyunun kendine özel bir hikayesi var ve oldukça hoş.

Strateji ve RPG oyun kategorilerini bir araya getiren Masters of the Masks oyununun yapısı, oynanışı, grafikleri ve müzik seçimleri oldukça başarılı diyebilirim. Özellikle grafikleri beni etkilediği gibi sizi de etkileyecektir diye düşünüyorum.

Oyunda kontrol ettiğiniz maskeli savaşçının maskesine ek özellikler ekleyerek daha da güçlü bir savaşçıya sahip olabiliyorsunuz. Bunun anlamı düşmanlarınız karşısındaki avantajınızın artması. Böylece onları daha rahat yok edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun ücretsiz olmasına rağmen oyun içerisindeki bazı eşyalar gerçek para karşılığında satılıyor. Fakat bu eşyaları alma zorunluluğunuz yok. Yani hiç bir ücret ödemeden de oyunu oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunu oynayabilmeniz için iPhone ya da iPad'inizin internete bağlı olması gerekiyor.

Oynayabileceğiniz yeni bir strateji ya da RPG oyunu arıyorsanız, Masters of the Masks'a bir şans verebilirsiniz.

YORUMLAR