MatchAndTalk 2.5.2 (ios)

MatchAndTalk

MatchAndTalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MatchAndTalk, iPhone ve iPad telefon sahiplerinin hayatının aşkını bulmasını sağlayabilecek yeni ve eğlenceli bir iOS arkadaşlık uygulaması.

MatchAndTalk, yeni arkadaşlıklar kurmanız için kullanabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS uygulaması. Uygulama üzerindeki diğer üyeler ile ister telefonla ister kameralı görüşme yapabildiğiniz uygulama bir çok yeni arkadaşlığın kurulmasını sağlıyor.

Ciddi yada kısa süreli ilişki bulmak için kullanabileceğiniz uygulamayı kullanmaya başlamadan önce bir hesap açarak kendinize özel profil oluşturmanız gerekiyor. Profilinize kendinize ait özel bilgileri girerek, diğer üyelerin sizin hakkınızda daha fazla bilgi almasını sağlayabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde yapacağınız görüşmelerde telefon numaranız hiç bir şekilde görünmez. Bu nedenle oldukça güvenli bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca yapacağınız görüşmelerde MatchAndTalk servisleri üzerinden gerçekleşiyor. Uygulama üzerinde yapacağınız görüşmeler için herhangi bir kontör kesintisi yada fatura bedeli size yansımaz. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama hayatının aşkını arayanlara, yeni sevgili bulmak isteyenler, ciddi ilişki isteyenlere yada sadece yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kullanıcılara hizmet veriyor.

500.000 fazla üyesi sayesinde etkileşimi yüksek bir platform haline gelen MatchAndTalk üzerinde Dünyanın dört bir yanından farklı kişiler ile tanışma fırsatınız bulunuyor. Diğer kullanıcıların profillerine girerek beğenebilir ve onlar ile telefon veya kameralı görüşme isteğinde bulunabilirsiniz. Ayrıca üyelerin sizi arama zamanlarını belirleyerek dilediğiniz şekilde kısıtlama şansınız var. Böylece meşgul olduğunuzda yada çalışıyorken aranmayı kapatarak, rahatsız edilmekten kurtulmuş oluyorsunuz.

Kullanırken hem eğleneceğiniz hem de bir çok yeni arkadaş sahibi olacağınız MatchAndTalk uygulamasını iOS cihazlarınıza indirerek bir an önce kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR