Matching 1.1.2 (ios)

Matching

Matching
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Matching iOS cihazlar için ücretsiz olarak sunulan bir oyundur ve çocukların zihinsel gelişimini destekler nitelikte içerikler barındırmaktadır.

Matching ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken ve son derece keyifli bir deneyim sunan bir iOS oyunudur. Hafıza geliştirm konusunda yoğunlaşan bu oyun özellikle gelişim çağındaki çocukların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

Oyundaki amacımız herhangi bir kartı çevirmek ve kartın üzerindeki objenin diğer eşini bulmaya çalışmak. Matching'de 10 farklı kategori bulunmakta. Hayvanlar alemi, arabalar, uçaklar ve gezegenler başta olmak üzere özenle hazırlanmış bu kategorilerden en hoşunuza gideni seçip oyuna başlayabilirsiniz. Detaylı grafikler ve eğlenceli animasyonlarla süslenmiş olan Matching her ne kadar öncelikli olarak çocuklara hitap etse de yetişkinler tarafından da denenebilir.

Oyunun en fazla öne çıkan özelliği ekranı ikiye bölerek iki oyuncunun aynı anda oynamasına izin vermesi. Elbette bu en iyi iPad ekranı üzerinde oluyor. iPhone'ların ekranları ufak kalabilir ve keyfi baltalayabilir. Hiçbir reklam içermeyen Matching zihinsel gelişimi destekliyor olması sebebiyle tüm çocuklara tavsiye edebileceğim oyunlar arasında.

YORUMLAR