MATE

MATE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MATE tamamen ücretsiz olarak sunulan bir refleks oyunu olarak dikkat çekiyor.

MATE iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Refleks odaklı yapısıyla dikkat çeken oyunda sonsuza kadar uzanan bir boru üzerinde engellere çarpmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi bunu yapması pek kolay olmuyor çünkü ilerlerken sürekli olarak karşımıza engeller çıkıyor.

Oyuna ilk girdiğimizde görsel olarak çok çarpıcı olmayan fakat bu tarz bir oyundan olan beklentileri fazlasıyla karşılayan bir konseptle karşılaşıyoruz. Yapımcılar görsel öğeleri mümkün olduğunca basit tutmaya çalışmışlar. Açıkçası bu tasarım dili hoşumuza gitti çünkü oyuncuların kafasını karıştırma potansiyeli taşıyan hiçbir öğeye yer verilmemiş. Zaten yeterince zor olan oyunu daha da zorlaştırmamışlar.

Beceri oyunlarının çoğunda karşılaştığımız kademeli olarak artan zorluk seviyesi bu oyunda da karşımıza çıkıyor. İlk başladığımızda ne kadar kolaymış dediğimiz oyun zamanla içinden çıkılması zor bir hal alıyor. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek ve biraz da reflekslerinizi test edebileceğiniz bir oyun arıyorsanız MATE'yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR