Max Gentleman 1.0 (ios)

Max Gentleman

1.0
Max Gentleman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Klak sahibi bir şapkanın centilmenlik katsayısını yükselttiğini keşfeden Max Gentlemen oyununun yapımcıları sizleri bu oyunla gerçek bir centilmenlik testine sokuyor.

Gerçek bir centilmen olduğunuza karar vermeden önce şöyle bir aynanın karşınıza geçin ve şapkanıza göz atın. Yoksa şapkanız mı yok? O halde bakın bakalım, Max Gentlemen sizdeki o boşluğu doldurup sizi erkekliğin doruklarına çıkarabilecek mi? 19'uncu yüzyıl şıklığıyla donatılmış bu zarif erkek oyununda yapmanız gereken şey etraftaki şapkaları toplamak. Şapkalara hükmeden o büyük insan olmak için çıkılan yolda birbirinden farklı oynanış tarzı olan bölümlerde savaşmanız gerekiyor. Zaferinizi taçlandıracak olan şapkalarınız ise diğer erkeklere de göz dağı verecek nitelikte.

Farklı platformlar arası multiplater desteği olan bu oyunda evreniniz kendi cihazınızı kullananlarla sınırlı kalmıyor. 39 tane farklı şapka ile klasınızı konuşturma imkanınız var ve üstü üste bindirdiğiniz şapkalar eşliğinde farklı bölümlerin engebelerini aşmanız gerekiyor. Seçebildiğiniz karakterler arasında son derece şık bir köpekten ahtapot suratlı Ctulhu'ya kadar uzanan bir seçenekler bütünü var. Max Gentlemen size biraz saçma geldiyse şunu söylemeyi es geçmeyelim: Oyun bedava! Dolayısıyla deneyip ne olduğuna gerçek bir centilmen gibi karar verme yetkisi sizde.

YORUMLAR