Max Turmoil

Max Turmoil
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Max Turmoil, eğlence ve aksiyon dozu yüksek bir beceri oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken bir seçenek.

Max Turmoil, mobil oyunseverlere farklı bir deneyim sunmayı amaç edinmiş, keyifli bir iOS oyunu olarak öne çıkıyor. Farklı bir oyun atmosferine sahip olan Max Turmoil'de birbirinden farklı ve ilginç bölümlerde verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunun en ilgi çekici özelliği, tekdüze bir oyun yapısı sunmak yerine oyunculara daima farklı yapıda hazırlanmış bölümlerde oynama şansı sunması. Farklı yapılara sahip olsalar da bu bölümlerin tek bir ortak noktası var o da hepsinin son derece hızlı ve akıcı bir oynanışa sahip olması. Toplamda 5 farklı oyunumuz var ve istediğimizi oynamakta özgürüz.

Oyundaki temel amacımız ise akrobatik hareketler yaparak para toplamak ve bu paraları karakterimizi güçlendirmek için kullanmak. Karakterimizi güçlendirdikçe bölümlere daha avantajlı başlıyoruz ve dolayısıyla alacağımız puanı artırmış oluyoruz. Her bölümün kendine özgü bir atmosferi olduğu için sıkı pratik yapmak gerekiyor. Bölümler değiştikçe kullandığımız kontrol mekanizmaları da değişim gösteriyor. Oyunlar esnasında yaşayacağımız en ufak bir kontrol kaybı, bölümü başarısızlıkla sonuçlandırmamıza sebep olabilir.

Mizahi yönü ağır basan, aksiyon dozu yüksek ve eğlenceli bir aksiyon-beceri oyunu arıyorsanız Max Turmoil mutlaka denemeniz gereken seçenekler arasında yer alıyor.