Mean Machines Xtreme 1.0.4 (ios)

Mean Machines Xtreme

Mean Machines Xtreme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mean Machines Demolition Derby’de çarpışarak yarışacağız.

Basit grafiklere sahip olarak Android platformuna çıkış yapan Mean Machines Extreme, geçtiğimiz haftalarda da İOS platformuna çıkış yaptı.

Android platformunda beklenen ilgiyi fazlasıyla gören mobil oyunda çarpışarak rakiplerimizi saf dışı bırakmaya çalışıyoruz. Benzersiz fizik kurallarına sahip olan yapımda eşsiz içerikler ile karşılaşacak ve eğlenceli vakitler geçireceğiz. Oyun içerisinde 30’dan fazla etkinlik bulunmaktadır. Oyun içerisinde çok sayıda makine bulunmaktadır.

Kendi zevkinize hitap eden makinayı seçerek mücadele dolu birden fazla modalara katılabilir ve sürpriz ödüller kazanabilirsiniz. Belirli bir alan içerisinde mücadele edeceğimiz oyunda, çeşitli tuzaklarda yer almaktadır. Bombalar, lastikler, dönen pervaneler sadece bunlardan birkaç tanesidir. Oyuncular dilerlerse rakiplerini bombalara ya da dönen pervanelere iterek yok edebilirler.

Eğlenceli alt yapı ses efektleri ile desteklenen oyunda, aksiyondan ziyade eğlence dolu bir mücadele bizleri bekliyor. Android platformunda ücretsiz olarak yayınlanmış olan Mean Machines Extreme, İOS platformu oyuncularına da tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.