Mecha Titans

Mecha Titans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mecha Titans tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir robot savaşı oyunu olarak öne çıkıyor.

Mecha Titans, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir robot savaşı oyunu olarak öne çıkıyor. RPG atmosferiyle dikkat çeken bu sürükleyici oyunda taktiksel üstünlük kurarak düşmanlarımızı bozguna uğratmaya çalışıyoruz.

Oyunda yer alan konuya göre insanlar yok olmuş ve geriye sadece robotlar kalmıştır. Robotları kendi bünyesi altında toplamak isteyen Rebel Union'ın tek bir amacı vardır o da kaos ortamını tetikleyen virüse karşı önlem almak ve dünyayı eski barış dolu günlerine döndürmek. İş başa düşünce hemen göreve başlıyor ve robotlardan oluşan takımımızı kuruyoruz.

Mecha Titans'ta tam tamına 50'den fazla oynanabilir karakter bulunuyor. Bunlardan dilediğimizi seçip savaşabilme şansına sahibiz. Elbette bu karakterlerin her biri farklı özelliklere ve yıkıcı güçlere sahip. Bu özlelikleri taktiksel üstünlük sağlamak amacıyla kullanma şansına sahibiz. Kendi stratejimizi ve planımızı yapmalı, düşmanların zayıflıklarından faydalanarak galibiyeti garantilemeliyiz.

Oyunun temel özellikleri;

  • 50'den fazla karakter
  • Farklı özellikler ve yıkıcı güçler
  • Taktiksel sıra-tabanlı savaşlar
  • Online turnuvalar
  • Benzersiz karakterlerler zenginleştirilen oyun yapısı

Eğer siz de robot oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir alternatif arıyorsanız Mecha Titans'ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR