MediSafe 3.0.2 (ios)

MediSafe

MediSafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    177

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

MediSafe sayesinde artık ilaçlarınızın saatini kaçırmayacaksınız.

MediSafe, kalp hastaları, kanser tedavisi gören hastalar gibi sağlığı kritik düzeyde olan hastalara yönelik hazırlanmış basit kullanımlı ve ücretsiz bir ilaç / hap hatırlatma uygulamasıdır. Türkçe olarak ta kullanabileceğiniz uygulama hergün almanız gereken ilaçları size zamanında hatırlatarak sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olur.

MediSafe, oldukça popüler bir ilaç uygulaması olup, herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış son derece modern ve sade arayüz üzerinden hizmet veren hem ücretsiz hem de Türkçe bir sağlık uygulaması.

Profil oluşturma seçeneği sayesinde hem kendinizin hem de aile fertlerinin ilaçlarını yönetme imkanı tanıyan uygulamaya kullandığınız ilaçları kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz. Bu ilaçlar için hatırlatıcı ekleyerek uygulamanın ayarladığınız zaman geldiğinde bildirmesini sağlayabiliyorsunuz. İlaçlar için başlangıç ve bitiş zamanını da belirleyebiliyorsunuz. Bunun dışında belirli günler almanız gereken veya hergün kesinlikle alacağınız ilaçlar için de seçenek sunuluyor. Gün içerisinde almanız gereken tüm ilaçlar “İlaç Kutusu” sekmesinde modern bir grafik üzerinde gösteriliyor. Hangi öğünde hangi ilaçları alacağınızı ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Rapor bölümünden ilaçlarınızı düzenli kullanıp kullanmadığınızı takip edebiliyorsunuz. Uygulamaya eklediğiniz tüm ilaçların yönetimini ise “İlaç Dolabı” bölümünden yapıyorsunuz.

MediSafe, Fox News, The Next Web, Mashable gibi popüler isimlerden geçer not almayı başarmış bir sağlık uygulaması. Ücretsiz, basit, sade ve Türkçe olması yönünden ilaç hatırlatma uygulamaları arasında bizce de en iyisi.