Meekan

Meekan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meekan uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca toplantılar organize edebilirsiniz.

Meekan uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının iş veya özel amaçlarla kolayca toplantılar organize edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem temiz arayüzü hem de işlevsel yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sık sık buluşmalar ayarlamakta zorlanan kullanıcıların ekiplerini daha iyi yönetebilmek için denemeleri gereken bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Uygulama Google Takvim, Exchange ve iCloud gibi diğer takvim servisleriyle sorunsuz bir şekilde uyuşabildiği için, ekip üyeleriniz hangi takvimi kullanırlarsa kullansınlar onları en hızlı yoldan uygun olan saat ve günde bir araya getirmek mümkün oluyor. Meekan'ı kullanırken davet etmek istediğiniz ekip üyelerinin hepsini etkinliğe ekliyor, daha sonra uygulamanın size önerdiği boş vakitler arasında seçimler yapabiliyorsunuz. Böylece tek tek sormadan kimin hangi saat ve günde uygun olduğunu sormadan tespit etmek ve toplantıyı herkesin boş olduğu bir ana almak mümkün hale geliyor.

Kullanıcı alışkanlıklarını öğrenebilen bir algoritmayla hazırlanmış olması sayesinde bir süre sonra hiç detaya girmeden saniyeler içerisinde toplantı ayarlamak da çok basit bir hale geliyor. Zira uygulama sahip olduğunuz tercihlerin genel istatistiklerini elinde tutuyor ve bunlara göre yeni toplantıları düzenlerken hızlı seçimler yapabiliyorsunuz.

İş dünyasının yoğun temposundan yorulanların kesinlikle denemeleri ve toplantılarını ayarlamaları gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR