Meeting Box

Meeting Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meeting Box, görev yönetimi ve not alma uygulamalarının fonksiyonlarını tek bir uygulama üzerinde birleştiren kullanışlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Meeting Box, geniş kapsamlı bir iOS not alma uygulamasıdır. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz uygulama not alma özelliğinin yanı sıra görev yönetimi yapmanızı da sağlamaktadır.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulama üzerindeki tüm fonksiyonlara arayüz üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz. Uygulama üzerinde oluşturduğunuz notları PDF dosyası olarak çıkartabilir ve e-posta aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Bunun dışında uygulama kullanıcılara hazırladıkları notları istediği gibi düzenleme imkanı sunmaktadır. Notlarınızı daha etkileyici ve güzel gösterebilmek için içlerine resimler ekleyebilirsiniz.

Özellikle öğrencilerin işine yarayabilecek olan bu uygulama profesyonel çalışanlar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve unutmamanız gereken önemli etkinlikleri notlar alarak daha sonra uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında oldukça kullanışlı ve geniş kapsamlı bir not alma uygulaması olan Meeting Box'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR