MeetMe 7.2.0 (ios)

MeetMe

MeetMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    575

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

MeetMe, ücretsiz bir sosyal ağ uygulaması olarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinden kullanarak yei insanlar ile tanışma fırsatı sunan iOS uygulamasıdır.

MeetMe, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Yeni insanlar ile tanışmak amacıyla tasarlanan uygulama, yakın çevrenizdeki kişiler ile tanışma fırsatı sunuyor. Yakın çevrenizde bulunan kişileri size gösterek bu kişiler ile tanışma fırsatı sunan MeetMe'nin en güzel yanlarından biri ise Türkçe dil desteğine sahip olması. Kullanıcılar uygulama içerisinde kendi güncel durumlarını ufak notlar, videolar veya resimler ile güncelleyebilirler. Bu özelliği ile Facebook ile benzerlik kuran uygulamayı kullanabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

Yakın çevrenizdeki MeetMe hesabına sahip olan kullanıcıları arayabileceğiniz uygulamanın tamamen ücretsiz olması oldukça güzel. Ayrıca uygulama ile sadece yakın çevrenizdeki kişiler arasında değil tüm dünya kişileri arasında arama yapabilirsiniz. Aradığınız kişileri bulduktan sonra arkadaş olarak ekleyerek, kabul etmeleri durumunda iletişim kurarak tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmak için oldukça kolay bir yol sunan MeetMe'yi iPhone ve iPad'lerinizde kullanmak isterseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz.