Meetoli

Meetoli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meetoli, randevu planlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanıza yardım ediyor.

Meetoli, özellikle kalabalık arkadaş grupları arasında epey popüler olacağa benziyor. Tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz bu etkinlik uygulaması sayesinde arkadaşlarımızla olan randevularımızı kısa süre içerisinde, üstelik hiçbir karmaşık işlemle uğraşmadan ayarlayabiliyoruz.

Teknolojinin ve mesajlaşma uygulamalarının gelişmesine rağmen yüksek sayıda katılımcının davet edilmesi planlanan etkinlikleri ayarlamak zaman zaman zorluk yaratabiliyor. Meetoli ise bu konuda kullanıcılara yardımcı oluyor ve randevularını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmelerine imkan sağlıyor.

Uyuglamanın tasarımı gözel güzel görünmenin yanı sıra işlevsellikten ödün vermiyor. Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle kimleri davet etmek istediğimizi seçiyoruz. Ardından buluşacağımız mekana ve zamana karar veriyoruz. Etkinliğimize uygun bir isim koyduktan sonra ise arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Her şey bu kadar basit.

Uygulama ile ayrıca hatırlatıcılar atayabiliyor, mekanın adres bilgilerini paylaşabiliyor ve hatta fotoğraflar gönderebiliyoruz. Hava durumu bilgilerini de ihmal etmeyen bu uygulama, buluşmalarınızın vazgeçilmez isimlerinden biri olacak.

YORUMLAR