Mega Dead Pixel

Mega Dead Pixel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekranların baş belası olarak tanıdığımız ölü pikselin bir oyun kahramanı olarak karşımıza çıktığını düşünün. Sürükleyici ve sonsuz bir arcade bir deneyime hazır olun.

Ölü pikselden kahraman mı olur demeyin, Mega Dead Pixel, denenmemiş bir şey deneyip oyun kahramanları kervanına bu ölü pikseli de kazandırdı. Sürekli aşağıya düştüğünüz bu sonsuz oyunda manevralar aracılığıyla piksellerle çizilmiş düşmanlardan sıyrılıp olabildiğince puan kazanmaya çalışıyorsunuz.

Sadece sıyrılmak gerekiyor dersek yanlış olur. Oyunun ismini taşıyan bir özellik olan Mega Pixel moduna geçtiğinizde karşınıza çıkan her rakibi süpürüyorsunuz. İlerleyen kısımlarda bu özelliğe ihtiyacınız oldukça artıyor çünkü siz yere düşerken engellerin sayısı da artıyor.

Gerek görsel, gerekse melodik açıdan retro oyun sevenlere hitap edecek bir yapıyla tasarlanan bu oyun aslında bu sayede biraz ilgi çekici olmayı başarıyor. Ola ki aynı oyun dinamikleri daha modern bir yapıyla sunulsaydı, bu kadar ilgi görüp görmeyeceği tartışılırdı. 

Uyarı: Bu uygulama verilerinizi üçüncü parti kurumlara reklam veya analitik incelemeler amaçlı gönderebilir ve oynarken sürekli bir interner bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz. Facebook ile paylaşım özelliğini engellemek için oyun içersinde ayarlara ulaşmanız gerekiyor. 

YORUMLAR