MEGA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,226

  • Üretici

    Mega Limited

MEGA uygulaması ile tüm verilerinizi bulut ortama taşıyabilirsiniz.

Mega, ücretsiz 50GB dosya yedekleme imkanı sunan güvenli bulut depoalam servisidir. Dosya paylaşım sitesi MegaUpload sitesinin kurucusu tarafından sunulan uygulama, farklı formatlardaki dosyalarınızı bulut ortama aktararak cihazınızın depolama alanını gereksiz yere doldurmanızı önler.

Android platformundan sonra iPhone ve iPad cihaz sahipleri için de kullanımı açılan Mega bulut depolama servisi ücretsiz üyelik karşılığında 50GB depolama alanı veriyor. Ek depolama alanı istiyorsanız her ay 10.99 dolar veya yıllık 199.99 dolar ücret ödemeniz gerekiyor. Bu abonelik kapsamında 500GB depolama alanına sahip oluyorsunuz.

Otomatik abonelik yenileme sistemine sahip bulut depolama çözümünün iPhone ve iPad uygulaması oldukça sade arayüze sahip. Alt bölümünde yer alan sekmeleri kullanarak tek dokunuşla belgelerinize erişebilir, belgeleriniz üzerinde taşıma, yeniden adlandırma gibi düzenlemeler yapabilir ve dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Bulut ortamdaki dosyalarınıza internetinizin olmadığı vakit te erişmenizi sağlayan otomatik çevrimdışı kaydetme seçeneğine de sahip uygulamanın kullanımı da son derece basit. Eğer dosyalarınızı saklayacağınız güvenli bir ortam arıyorsanız, 50GB ücretsiz depolama alanı sağlayan Mega'yı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR