Meltdown

Meltdown
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazlara çıkmış en başarılı aksiyon oyunlarından biri olan Meltdown, platformlar arası multiplayer olarak da oynanıyor.

iOS cihazlarına çıkmış en iddialı oyunlardan biri olan Bulkypix yapımı Meltdown isimli bu oyun, aksiyon sevenlere vermiş olduğu adrenalin ile isim yapmış olan bir çalışma. Dilerseniz tek başına dilediğiniz zaman oynayabildiğiniz bu oyun aynı zamanda diğer platformlarda bu oyunu oynayan 3 arkadaşınızı da yanınıza alıp online oynamanızı sağlıyor. Moder bilim-kurgu dünyasında paralı bir askeri canlandırdığınız bu oyunda ucu bucağı bitmeyen savaş alanlarında rakiplerinizi alt edeceğiniz bir oyun sizleri bekliyor olacak.

Oyun içerisinde 30 farklı bölüm mevcut. Ama işin daha güzel tarafı bu bölümlerin her birinin tekrar oynanması durumunda arka plan tasarımları ve karşınıza çıkacak olan rakipler haricinde tüm mimarinin sil baştan değişmesi. Dolayısıyla gücünüzü arttırmak için aynı bölümü defalarca kez deneseniz bile karşınıza farklı tasarlanmış parkurlar çıkacağı için oyunu tekrarlıyormuş gibi hissetmeyeceksiniz. Oynadıkça karşınıza çıkan silah ve teçhizatlar sizi güçlendireceği için bunları toplamak kaderinizi değiştirecek kadar önemli.

iPhone ve iPad kullanıcıları için tasarlanmış bir aksiyon oyunu olan Meltdown ne yazık ki bu platforma ücretsiz olarak indirilemiyor. Asker, Mühendis veya Sıhhiye gibi 3 sınıf arasından seçim yapabildiğiniz bu oyunda uygun takım kompozisyonlarıyla bölümleri süpürmek daha da hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR