Memono 1.0 (ios)

Memono

1.0
Memono
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Memono ücretsiz olarak indirebileceğiniz kullanışlı bir not alma uygulamasıdır.

Memono hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir not alma uygulamasıdır. Uygulama marketlerde çok sayıda not alma ve düzenleme uygulaması bulmak mümkün. Bu yüzden üreticiler, not alma uygulalamarını mükün olduğu kadar farklılaştırmaya ve kullanıcıların bu şekilde ilgisini çekmeye çalışıyor.

Memono da bu düşüncenin bir ürünü. Rakiplerini geride bırakmak için şık ve sade bir arayüz kullanan Memono’da not almanızı kolaylaştıracak farklı özellikler mevcut. Not alma özelliklerine ek olarak Memono’da yazılara fotoğraf ekleme özelliği de mevcut. Bu sayede örneğin seyahat ettiğiniz bir yerin özelliklerini ve kayda değer noktalarını daha zengin bir şekilde not edebilirsiniz.

Fotoğraf eklemeye ek olarak uygulamada bir de ses kaydı ekleme özelliği de mevcut. Bu sayede toplantı veya derslerinizi anlık olarak kaydedebilirsiniz. Konum bilgilerini otomatik olarak not ettiğiniz içeriğe entegre eden Memono, günlük hayatta kullanışlı bir not alma uygulaması arayan herkesi denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi.