Memorado 3.1 (ios)

Memorado

3.1
Memorado
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Memorado, iOs cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir zihinsel egzersiz uygulaması.

Memorado, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir zihinsel gelişim ve egzersiz uygulaması olarak dikkat çekiyor.

İki milyondan fazla kullanıcısı olan Memorado sayesinde siz de boş zamanlarınızda zihin egzersizleri yapabilir, hafıza, odaklanma ve düşünsel faaliyetlerimizi geliştirebilirsiniz. Açıkçası biz uygulamayı kullanmaktan epey keyif aldık. Eğitim odaklı olmasına rağmen oyun havası yarattığı için asla sıkıcı bir hale gelmiyor.

Memorado'da 15 farklı kategori altında toplanmış 450 bölüm bulunuyor. Bu kategoriler hafıza, mantık, odaklanma, reaksiyon ve çalışma hızı gibi bileşenlerden oluşuyor. Dilediğiniz kategoriyi seçip o kategoride yer alan soruları çözmeye başlayabilirsiniz. Görsel olarak son derece tatmin edici bir seviyede yer alan Memorado, bu tarz bir uygulamadan olan beklentiyi fazlasıyla karşılıyor.

Uygulamada elde ettiğimiz puanları arşiv üzerinden takip edebiliyor eski ve yeni puanları kıyaslayabiliyoruz. Böylece zihinsel gelişimimizi detaylı bir şekilde görme şansına sahip oluyoruz. Elbette uygulamanın etkisini gösterebilmesi için düzenli olarak kullanmak gerekiyor. Aksi halde pek fayda göremeyebilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Memorado, boş zamanlarını düşünsel faaliyetlerini geliştirmek amacıyla kullanabileceği bir uygulama arayan herkesin başvurması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR