Memrise 1.1.2 (ios)

Memrise

Memrise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    613

  • Üretici

    Memrise

iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak en kolay şekilde yabancı dil öğrenmenin yolu Memrise uygulamasından geçiyor.

iPhone ve iPad telefon ile tabletlerinizde yabancı dil öğrenebileceğiniz pek çok uygulama var ve bunlardan bir tanesi de Memrise uygulaması. Uygulamanın sahip olduğu özellikler sayesinde hem pek çok farklı dil arasında seçim yapabilir ve o dile ait gramer, kelime konularında fikir sahibi olabilir, hem de dilin ait olduğu ülkenin kültürü ve coğrafyası hakkında engin, değerli bilgiler edinebilirsiniz.

Uygulamada yer alan bu kültürel bilgiler tamamen kullanıcılar tarafından ekleniyor ve böylece o dilin gerçek sahipleri tarafından hazırlandıklarından dolayı daha doğru bir iletişim kurma şansı elde edebiliyorsunuz. İstediğiniz kelimeleri hatırlamak ve tekrar etmek için tüm oyun ve alıştırmaları size sunan uygulamayı sıkılmadan kullanabiliyorsunuz.

Memrise.com adresindeki üyeliğiniz ile uygulamaya giriş yapabiliyor ve daha sonra kursa hem mobil cihazınızdan hem de bilgisayarınızdan devam edebiliyorsunuz. İnternet bağlantınızda sorunlar varsa offline olarak da kursa devam edebilmeniz kullanım kolaylığı sağlayan konular arasında. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı dil öğrenmek isteyenlerin kesinlikle denemesi gerek.

YORUMLAR