Mental Hospital: Eastern Bloc

Mental Hospital: Eastern Bloc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    152

  • Üretici

    AGaming

Mental Hospital: Eastern Bloc ürpertici bir korku oyunudur

Mental Hospital: Eastern Bloc eğer iOS işletim sistemine sahip iPhone veya iPad'inizde kulaklıklarınızı takarak gerilim dolu bir maceraya atılmak isterseniz oynayabileceğiniz bir mobil korku oyunudur.

Sunduğu ürpertici atmosferi ve güzel grafikleri ile öne çıkan Mental Hospital: Eastern Bloc'da kendisini terkedilmiş ve ıssız bir akıl hastanesinde bulan bir kahramanın maceraları konu alınıyor. Kahramanımız bu akıl hastanesine nasıl geldiğini bilmemektedir ve buradan nasıl kurtulacağına dair herhangi bir fikri yoktur. Etrafına baktığında ise tek görüdüğü şey karanlık koridorlardır. İlk iş etraftaki ipuçlarını bulmak ve buraya nasıl geldiğini açığa çıkaracak bilgileri birleştirmektir. Fakat bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır; çünkü karanlıkta ne olduğu bilinmeyen şeyler kahramanımızı beklemektedir.

Mental Hospital: Eastern Bloc'da gece görüşü ile yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Oyunun grafikleri ve sesleri bu noktada oldukça iyi iş çıkarıyor ve kuvvetli bir atmosfer yaratıyor. Özellikle aydınlatma efektleri yüksek başarıya sahip. Çevremizden gelen sesler ise diken üstünde oyunu oynamamızı sağlıyor. Oyunu kulaklıkla oynamanızı tavsiye ederiz.

Eğer mobil cihazınızda korku oyunu oynamayı seviyorsanız bu ücretsiz oyunu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR