Mental Hospital IV 1.0 (ios)

Mental Hospital IV

1.0
Mental Hospital IV
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mental Hospital IV mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Mental Hospital IV eğer heyecan dolu bir maceraya atılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Mental Hospital IV'te terk edilmiş bir akıl hastanesinde geçen olaylar konu alınıyor. Serinin bir önceki oyununda bu hastanenin arkasındaki korkunç gerçeği araştırmak için yola çıkmıştık; fakat kahramanımız gördükleri karşısında yıkılmış, uzun bir süre bu dehşet verici sahneleri unutamamıştı. Polisler olaya tepkisiz kalırken medya akıl hastanesinin arkasındaki sır perdesini çözmek için mücadele etmemişti. Bu olayların üzerinden geçen sürenin ardından bir gün bir yabancı kahramanımıza telefon ederek bütün olayların arkasındaki hikayeyi ona anlatacağını söylüyor. Böylece bu akıl hastanesinde geçen yeni maceramız da başlıyor.

Mental Hospital IV oynanış olarak bilgisayarlarımızdan tanıdığımız Outlast'a benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda oyuncular etraflarındaki yaratıklara saldırmak yerine kaçmaya ve bulmacaları çözmeye çalışıyorlar. Attığınız her adımda takip edildiğinizi hissettiğiniz için oyun sizi hızlı bir şekilde karar almaya yönlendiriyor.

Mental Hospital IV atmosfer anlamında başarılı bir iş çıkarmakta.

YORUMLAR