Mental Hospital V 1.0 (ios)

Mental Hospital V

1.0
Mental Hospital V
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mental Hospital V mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Mental Hospital V, FPS, yani birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir mobil korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Mental Hospital V'te garip olayların yaşandığı bir akıl hastanesindeki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışan gazeteci Mark'ın başına gelen olaylar konu alınıyor. Mark, bu olayları araştırmak üzere terk edilmiş hastaneyi ziyaret ettiğinde kısa bir süre sonra ortadan kayboluyor, ekibinin tümü ise hayatını kaybetmiş şekilde bulunuyorlar.Biz oyunda Mark'ın kardeşinin yerine geçiyoruz ve Mark'ı bulmayan ve olayların arkasındaki sır perdesini çözmeye çalışıyoruz.

Mental Hospital V, Outlast'a benzeyen bir oyun yapısına sahip. Oyunda karşımıza çıkan tehlikelerle savaşmak yerine bu tehlikelerden kaçmak çoğu durumda en mantıklı seçenek olabiliyor. Ayrıca oyunda karanlık mekanlarda yolumuza bulmak için kameramızın gece görüş sistemini kullanıyoruz. Bu da oyunun atmosferini kuvvetlendiriyor.

Mental Hospital V'te ipuçlarını toplayıp birleştirerek hikaye boyunca ilerliyoruz. Oyunun grafiklerinin ortalama bir kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR