Meow Yourself

Meow Yourself
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meow Yourself eğlenceli bir kamera uygulamasıdır

Meow Yourself iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizdeki fotoğrafları kullanarak komik fotomontajlar hazırlamanıza imkan tanıyan bir fotomontaj uygulamasıdır.

Meow Yourself temel olarak fotoğraflarınıza bir kedi yüzü monte etmektedir. Uygulama bu iş için fotoğraf galerinizde önceden kayıtlı olan fotoğrafları kullanabilmekte. Bunun yanında uygulama aracılığıyla bu iş için kullanılmak üzere yeni fotoğraflar da çekebiliyorsunuz. Kullanacağınız fotoğrafları belirledikten sonra tek bir dokunuşla fotoğraflarınıza kedi yüzünü ekleyebilmektesiniz.

Meow Yourself'te birçok farklı kedi suratı bulunmakta. Fotoğraflarınıza fotomontaj uygularken bu suratlardan dilediğinizi seçebilmektesiniz. Uygulamanın öne çıkan yönü ise yüzünüze kedi suratını monte etmesinin yanı sıra hazırladığınız fotoğraflara metinler ekleyebilmesi ve onları komik kartlara dönüştürebilmesi. Meow Yourself kullanarak hazırladığınız kedi suratlı fotoğraflarınızı direkt olarak fotoğraf galerinize kaydedebileceğiniz gibi Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyor, SMS veya e-posta ile alıcılara özel olacak şekilde gönderebiliyorsunuz.

YORUMLAR