MeowChat 2.16 (ios)

MeowChat

MeowChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MeowChat ücretsiz olarak kullanabileceğiniz pratik bir sohbet uygulamasıdır.

MeowChat kullanıcılara arkadaşlarıyla sohbet etmenin eğlenceli bir yolunu sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamayı iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabilmek mümkün kılınmış. Bu sayede MeowChat’i cihaz kısıtlanması olmaksızın arkadaşlarımızla iletişim kurmak için rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Uygulamayı ilk olarak çalıştırdığımızda karşımıza kullanıcı dostu bir arayüz çıkıyor. Diğer mesajlaşma uygulamalarına benzer bir tasarıma sahip olan MeowChat’te sunulan fonksiyonlar rahatlıkla kullanılabilmekte. Sohbet penceresi üzerinden arkadaşlarınızla konuşurken çevrelerinize resim ve video gibi içerikler de gönderme şansına sahibiz. Hatta konum bilgisi paylaşmak bile mümkün.

Dahili konum bulma özelliği sayesinde nerede olduklarını merak ettiğiniz arkadaşlarınızı harita üzerinde konumlayabilirsiniz. Bu şekilde özel bir organizasyon yapacaksanız plan yapmak için vakit kazanabilirsiniz.

Genel olarak MeowChat fonksiyonel bir sohbet uygulaması. Testlerimiz esnasında herhangi bir problem yaratmayan MeowChat’in arayüzü de herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek basitlikte tutulmuş.

YORUMLAR