Merge Dragons! 1.7.1 (ios)

Merge Dragons!

Merge Dragons!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Merge Dragons!, iPad ve iPhone cihazlardan oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Merge Dragons! oyunu, ejderhaların diyarında hayatı yeniden canlandırabileceğiniz büyülü bir dünyanın kapılarını açan keyifli bir tür bulmaca oyunudur.

Gram Games tarafından piyasaya sunulan Merge Dragons! mobil oyununda canlı yaşamının yok olmak üzere olduğu bir dünyayı tekrar uyandırmaya çalışacaksınız. Yalnızca ejderhaların şifalı gücüyle yeniden canlandıracağınız bu dünyada ejderhaları yumurta aşamasından başlayarak platform üzerinde birleştirerek yetişkin bir ejderha olana kadar büyütmelisiniz.

Ejderhaların yanı sıra ağaçlar, sihirli çiçekler, yıldızlar, hazineler gibi oyunu süsleyen tüm motifleri birleştirip skor yapabileceğiniz oyunda karelerle bölünmüş yeşil bir arazi sizin platformunuz olacak. Ayrılan kareler üzerinde yer alan nesneleri birleştirerek ilerleme kaydettiğiniz Merge Dragons! oyununda bir bulmaca oyununun uygun motiflerle donatılıp büyülü bir dünyaya nasıl kapı açtığına şahit olacaksınız.

Birbirinden karışık 600’den fazla bölümün yer aldığı Merge Dragons! oyununu oynamak için internet bağlantısına da ihtiyacınız olmayacak. En az 3 nesneyi birleştirerek alanınızı büyütebileceğiniz oyunda 17 ejderha türü ve 500’den fazla farklı nesne yer alıyor.

Tam anlamıyla bir görsel şölen sunan Merge Dragons! mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR