Merge Plants 0.6.7 (ios)

Merge Plants

Merge Plants
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    LingFeng

Farklı etkiye sahip bitkiler ve çiçekler yetiştirerek zombileri iyileştirebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Hem Android hem de İOS sürümleri ile farklı platformlarda oyun severlere sunulan ve binlerce oyuncunun vazgeçilmezi olan Merge Plants, dünyayı istila eden zombileri iyileştirerek zararsız bir hale getirmek için mücadele edeceğiniz eşsiz bir oyundur.

Basit ama bir o kadarda kaliteli grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile oyun tutkunlarına sıra dışı bir deneyim yaşatan bu oyunda yapmanız gereken tek şey, büyük bir bahçeye farklı bitkiler ve çiçekler ekerek size zarar vermek isteyen zombileri iyileştirmektir. Ektiğiniz bitkilere basarak zombilerdeki virüsü boşaltabilir ve onları eski hallerine döndürebilirsiniz. Bahçenizde yetiştirdiğiniz çiçekleri kullanarak virüs bulaşan herkesi tedavi edebilir ve dünyayı büyük bir tehditten kurtarabilirsiniz.

Bahçenize ekebileceğiniz mantar, papatya, ayçiçeği, gül, kaktüs ve daha onlarca farklı özelliğe ve etkiye sahip bitki yer almaktadır. Bu bitkilerden yararlanarak zombileri iyileştirebilir ve seviye atlayarak farklı bölümlere geçebilirsiniz.

Mobil platformda strateji oyunları kategorisinde bulunan ve ücretsiz olarak oyun severlere sunulan Merge Plants, sürükleyici özelliği sayesinde sıkılmadan oynayabileceğiniz benzersiz bir oyundur. 

YORUMLAR