METAL SLUG DEFENSE 1.0.0 (ios)

METAL SLUG DEFENSE

METAL SLUG DEFENSE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    139

  • ÜRETİCİ

    SNK PLAYMORE

METAL SLUG DEFENSE retro tarzda bir kule savunma oyunudur

METAL SLUG DEFENSE eğer iOS işletim sistemini kullanan bir iPhone veya iPad sahibiyseniz ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Metal Slug serisi aslında 90'lı yıllarda jetonla oyun oynadığımız atari salonlarından tanıdığımız bir oyun serisiydi. SNK ve NEOGEO tarafından oyun severlere sunulan bu oyun 2 boyutlu grafiklere sahip ilerlemeli bir aksiyon oyunuydu. Aradan geçen zamanın ardından ise bu efsane yeni ve yaratıcı fikirlerle geri dönmeye başladı. Bu yaratıcı fikirlerden biri olan METAL SLUG DEFENSE yeni nesil kule savunma oyunu yapısını Metal Slug serisinin retro tarz grafikleri ve kahramanlarıyla birleştiriyor.

METAL SLUG DEFENSE'de temel amacımız düşman kuvvetleri üzerimize saldırırken bize verilen saldırı gücünü dikkatli bir şekilde kullanarak birimler üretmek ve düşmanlarımızı yok ederek kararhaglarını ele geçirmek. Saldırı gücümüz yeni birimler ürettikçe azalıyor ve zaman içerisinde kendini yeniliyor. Ürettiğimiz birimler farklı özel yeteneklere sahip ve bu yetenekler kullanılabilir hale geldiğinde renk değiştiriyorlar. Bu nedenle savaş alanını takip ederek bu yeteneklerden faydalanmamız gerekiyor.

METAL SLUG DEFENSE oyunu WiFi üzerinden diğer oyuncularla oynamamıza da izin vermekte.

YORUMLAR