Metrobüs

Metrobüs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metrobüs mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Metrobüs heyecan dolu bir oynanışa sahip olan bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu metrobüs oyunu, 90'lı yıllarda büyük beğeni kazanan ve baş rollerinde Keanu Reeves ve Sandra Bullock'un olduğu Speed filmlerine benzer bir hikayeye sahip. Oyunda bütün olaylar toplu taşımada kullanılan bir metrobüse bomba yerleştirilmesiyle başlıyor. Bu bombanın özelliği metrobüs 50 km hızın altına düştüğünde patlayacak olmasıdır. Biz oyuna bomba yerleştirilen metrobüsün şoförü olarak dahil oluyoruz ve metrobüsü hızlı bir şekilde kullanarak şehir içi trafiğinde kaza yapmadan yol almaya ve yolcuları kurtarmaya çalışıyoruz.

Metrobüs oyun yapısı olarak sonsuz koşu oyunu türünde bir oyun. Metrobüs'te aracımız trafikte sürekli ilerlerken karşımıza çıkan araçlara, engellere ve yol çalışmalarına takılmadan yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Biz yolumuza devam ettikçe polis de aracımızdaki yolcuları tahliye ediyor. İstanbul'da geçen oyunda Boğaz Köprüsü gibi yerlerde yol alabiliyoruz.

Metrobüs içerisinde güzel grafikler, kolay kontroller, 4 farklı metrobüs türü, metrobüs geliştirme sistemi, yol üstünden toplayabileceğiniz süper güçler sizi bekliyor.

YORUMLAR