Mico

2.1
Mico
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mico, ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir arkadaşlık kurma uygulaması.

Mico, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sosyal uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde yeni kişilerle tanışabilir ve keyifli sohbetler içerisine girebiliriz.

Uygulamayı kullanarak hem yakın hem de uzak mesafelerdeki kişilerle iletişim kurma şansına sahip oluyoruz. Birlikte sohbet ederek onları daha yakından tanıyabiliyor, hatta müsaitlik durumuna göre fiziksel olarak buluşmalar ayarlayabiliyoruz. Mico üzerinden fotoğraf ve video paylaşma şansına da sahibiz. Bu sayede kendi fotoğraflarımızı karşı tarafla paylaşabilir, aynı şekilde karşı taraftan da fotoğraf göndermesini talep edebiliriz.

Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de reklam içermeyen bir yapıda sunulması. Ücretsiz indirilmesine rağmen hiçbir reklamla karşılaşmıyoruz ve böylece sohbet keyfimiz bölünmemiş oluyor. Kişisel güvenliğe verdiği önemle ön plana çıkan Mico'da tuttuğumuz kişisel bilgilerimiz iznimiz dışında asla başkalarıyla paylaşılmıyor.

Eğer siz de farklı kişiler tanıyıp yepyeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız Mico'ya mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR