Micro Battles 2 2.7 (ios)

Micro Battles 2

2.7
Micro Battles 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Micro Battles 2, içerisinde birçok oyun barındıran ücretsiz bir beceri oyunları paketi.

Micro Battles 2, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. İlk oyunun izinden ilerleyen Micro Battles 2'de karşımıza yepyeni oyunlar çıkıyor.

Oyuna adım attığımız karşımıza yine 8 bitlik görsel ve ses efektleri ile donatılmış bir arayüz çıkıyor. Bu, nostaljik retro oyunlar oynamaktan keyif alanları etkileyebilecek bir detay.

Oyunu benzersiz kılan detaylardan en önemlisi de, oyunların değişken yapılarına rağmen tek buton kontrol edilen mekanizmalara sahip olmaları. Seçtiğiniz oyun ne olursa olsun karşınıza aynı kontrol dinamikleri çıkıyor. Her seferinde yeniden keşfetmek ve öğrenmek zorunda kalmıyorsunuz. Bu durum iki oyuncunun aynı ekran üzerinde bir araya gelip, hiçbir konfor problemi yaşamadan mücadele edebilmelerini sağlıyor.

Ekranın sağ ve sol bölümlerinde bulunan mavi ve kırmızı butonlar yardımı ile seçilen oyundaki karakterimizi rahatça yönlendirebiliyoruz. Oyunda ne yazık ki tek bir bölüm açık ve diğerlerini de oynayabilmek için ücret karşılığı satın almalar yapmamız gerekiyor.

Genel olarak eğlenceli bir çizgide ilerleyen Micro Battles 2, arkadaşları ile bir araya gelerek keyifli mücadeleler yaşamak isteyen oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken seçeneklerden birisi.