Micro Battles 3 1.00.0 (ios)

Micro Battles 3

Micro Battles 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Micro Battles 3'te birçok beceri oyunu bulunuyor ve her birini arkadaşlarımızla oynayabiliyoruz.

Micro Battles 3, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu. Aslında bu oyun tek bir oyundan ziyade birçok beceri oyunundan oluşan bir paket olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz Micro Battles 3 üzerinde yer alan oyunların her biri çift kişilik oynanabiliyor. İşin en güzel yanı da bu oyunları ikinci bir cihaza ihtiyaç duymadan, aynı ekran üzerinde oynayabiliyor oluşumuz. Elbette yapımcılar bunu gerçekleştirebilmek için kontrol mekanizması üzerinde epey kafa yormuşlar ve ortaya sadece tek bir buton kontrol edilebilen oyunlar silsilesi çıkmış. Oyunların sadece bir tanesi açık. Diğerleri ise ücretli olarak indiriliyor. Bu da oyunun negatif bir özelliği.

Micro Battles 3'te çok çeşitli oyunlar mevcut fakat bunların her biri tek bir buton ile kontrol edilebiliyor. Oyuncular kendileri için ayrılmış olan butonlar yardımıyla karakterlerini kontrol edebiliyorlar. Elbette bu durum oyunların biraz fazla basit olmasına sebep oluyor fakat iki kişi aynı anda oynadığımız için dikkatimiz oyunların basitliğinden ziyade alınan keyfe odaklanıyor.

Oyunda karşımıza çıkan grafikler 8 bit olarak hazırlanmış. Retro karakteri destekleyen bu grafiklere chiptune ses efektleri eşlik ediyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Micro Battles 3, tek başına oyunlar oynamaktan sıkılan ve arkadaşlarıyla rekabet etmek isteyen oyuncuların tercih etmesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR