Microbe Invasion 1.0 (ios)

Microbe Invasion

1.0
Microbe Invasion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microbe Invasion, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, ilginç bir hikayeye sahip olan farklı bir bulmaca oyunudur.

Microbe Invasion, sahip olan enterasan hikayesi ile ilgi çekmeyi başaran, iOS telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oyunda yapmanız gereken sevimli mikropları orjinal hallerine geri getirmek. Bunu yapabilmek için mikropların üzerine dokunarak yerlerini değiştirebilirsiniz.

Bulmaca oyunlarının klasik özelliklerinden olan seviye zorluluğu, Microbe Invasion oyununda da geçerli. Bölümleri geçtikçe, sonraki bölümler daha da zor oluyor. Bununla birlikte her bölümde sahip olduğunuz limitli sayıda hamle mevcuttur. Zorlandığınız zamanlarda kullanabileceğiniz ipuçları bulunuyor. Fakat bu ipuçlarını dikkatli kullanmanızı öneririm. Oyun içerisinde 90 farklı bölüm ve 3 farklı laboratuvar bulunuyor.

Uygulama marketi üzerindeki diğer bulmaca oyunlarından daha farklı olan Microbe Invasion, bir adım öne çıkıyor. Oynanışı oldukça heyecanlı olan oyunun grafikleri renkli ve eğlenceli. Fakat grafik kalitesi geliştirilebilir. Eğlenceli ve ücretsiz bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Microbe Invasion oyununu iPhone ve iPad'lerinize yükleyerek denemenizi tavsiye ederim.