Microbot

Microbot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microbot , iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen daha önce aşina olduğumuz bir oyun tarzının gelecek konseptiyle mobil oyun platformuna yeniden uyarlanmasıyla ortaya çıkan bir beceri oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Microbot mobil oyunu, doğru bir stratejiyle neler yapabildiğinizi size gösteren bir tür beceri oyunudur.

Microbot mobil oyununu mobil cihazınıza indirip oynamaya başladığınızda aslında bu oyunu yıllardır bildiğinizi fark edeceksiniz. Zira artık klasikler arasına girmiş bir oyun mekanizması Microbot oyununda mevcut.

Sabit bir noktadan hareketli bir namluyu sağa ve sola yatırarak atış yaptığınız oyunda karşınızda dağınık halde duran kutuları vurarak yok etmeye çalışacaksınız. Aşina olduğumuz bir oyun sistemi Microbot oyununun konsepti doğrultusunda renklendirilmiş ve kutularda ve mermilerde ufak değişiklikler yapılmış.

“Gelecek” konseptinin işlendiği Microbot oyununda namlunuzdan çıkan mermiler aslında canlı birer organizma olacak. Ayrıca hedefiniz olan kutuların üstünde de numaralar olduğunu göreceksiniz. Bu numaralar da kutunun kaç kere vurulduğunda yok olduğunu belirtiyor. Yani kutunun üstünde 10 yazıyorsa bu demektir ki kutuyu onuncu vuruşunuzda yok olacak. Yani nereye atış yapacağınıza da çok dikkat etmek gerekiyor. Keyifle oynayacağınız Microbot mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR