Microtrip 1.4 (ios)

Microtrip

1.4
Microtrip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microtrip ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bağımlılık yapıcı bir beceri oyunudur

Microtrip oyuncularda bağımlılık yapan bir yapıya sahip olan ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatan bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Microtrip'de ana kahramanımız küçük bir mikroorganizma. Kahramanımızın macerası yabancı bir organizmaya giriş yapmasıyla başlıyor. Bir hayatta kalma mücadelesi içerisinde giren kahramanımız bu organizma içerisinde yol alırken farklı engellerle karşılaşıyor. Mikroorganizmamızın hayatını devam ettirebilmesi için ise beyaz hücreleri yemesi gerekiyor. Fakat zararlı virüsler yolu üzerine çıkarak onu durdurmaya çalışıyor. Bize düşen görev ise mikroorganizmamızın virüsleri atlatmasına ve beyaz hücreleri toplamasına yardımcı olmak.

Microtrip ekran dikey konumdayken oynanan bir oyun. Oyunda kahramanımız yukarıdan aşağıya doğru süzülürken ona dokunmatik kontrollerle veya hareket sensörü yardımıyla yön veriyoruz. Kahramanımızı sağa veya sola yönlendirdiğimizde virüsleri atlatabiliyoruz. Ayrıca yolumuz üzerindeki hapları topladığımızda geçici bir süre süper yeteneklere sahip olabiliyoruz. Fizik tabanlı bu beceri oyunu oldukça hızlı bir oynanışa sahip ve kısa süre içerisinde bağımlılık yapıyor.

Güzel grafiklerle süslenmiş Microtrip boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir seçenek.

YORUMLAR