Midnight Calling: Jeronimo 1.0.0 (ios)

Midnight Calling: Jeronimo

Midnight Calling: Jeronimo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Big Fish Games

Cadıda bulunan iksiri almak için çeşitli bulmacalar çözebileceğiniz macera dolu bir oyundur.

Mobil oyunlar arasında macera kategorisinde yer alan ve oldukça geniş bir oyuncu kitlesi tarafından tercih edilen Midnight Calling: Jeronimo, ormanda dolaşarak gizli nesneleri bulabileceğiniz ve ipucu toplayarak çok değerli bir iksire ulaşabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Etkileyici grafik tasarımı ve ürpertici ses efektleri ile oyun severlere eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken, ipucu toplayarak kayıp objeleri bulmak ve kötü cadının elindeki iksire ulaşmaktır. Geçmişte hırsız olarak yaşayan ve bir zaman sonra bu işleri bırakan başrol kahramanının ablası çok hastadır ve ölmek üzeredir. Onu tedavi edebilecek tek bir iksir bulunmaktadır. Ormanlık alanda yaşayan kötü cadının elinden bu iksiri çalmak ve ablasını kurtarmak istiyor. Bunun için tıpkı eski günlerdeki gibi hırsızlık yapacak ve iksiri çalarak ablasına içirecektir.

Çeşitli bulmaca ve eşleştirme oyunları oynayarak ipucu toplayabilir ve gizli nesneleri bularak iksirin izini sürebilirsiniz. Bu sayede görevleri tamamlayabilir ve iksire ulaşabilirsiniz.

Hem Android, hem de İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlarda sorunuz bir şekilde çalışan Midnight Calling-Jeronimo, sıkılmadan oynayabileceğiniz eşsiz bir oyundur.

YORUMLAR