Midnight Castle 1.10.1 (ios)

Midnight Castle

Midnight Castle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Midnight Castle, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Midnight Castle, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kayıp eşya bulma oyunudur. Kategorisine çok fazla bir yenilik getirmese de başarılı bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Bu tarzdaki pek çok popüler oyunun yapımcısı olan Big Fish firması tarafından geliştirilmiş olan Midnight Castle da en az diğerleri kadar sevilerek oynanacak gibi duruyor. Benzer oyunlar gibi bu da kayıp eşya bulma türünde.

Bildiğiniz gibi kayıp eşya bulma oyunları ilk olarak bilgisayarlarımızla sonra da mobil cihazlarımızla hayatımıza giren oyunlardan. Milyonlarca oyuncu da bu kategorideki oyunları severek oynuyor.

Önce bilgisayarlar için oyun geliştirmeye başlayan Big Fish aynı oyunları daha sonra mobil için de çıkarmaya başladı. Midnight Castle da bunlardan bir tanesi. Oyunda gizemli bir kaleye girerek buranın sırlarını keşfetmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda yapmanız gereken size verilen listedeki eşyaları belli bir süre içinde ve az hata yaparak bulmaya çalışmak. Fakat bu o kadar kolay değil çünkü ekrandaki eşyalar karmaşık bir biçimde duruyor.

Oyunda bununla birlikte bulduğunuz her kayıp eşya ile çeşitli eşyalar, zehirler ve panzehirler oluşturabiliyorsunuz. Bunları oyunda kullanabiliyor ve daha yüksek puanlar alma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Yine başarılı grafikleri ile dikkat çeken bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR