Mighty Party: Clash of Heroes 1.64 (ios)

Mighty Party: Clash of Heroes

Mighty Party: Clash of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rekabet dolu savaşlara katılacağız.

100 binden fazla oyuncuya sahip olan Mighty Party: Clash of Heroes iki farklı mobil platformda ücretsiz olarak oynanmaya devam ediyor. Panoramik Ltf tarafından geliştirilen ve yayınlanan Mighty Party: Clash of Heroes rol oyunları arasında yer alıyor. Sürükleyici yapısı ile gerçek zamanlı savaşlara katılacağımız oyunda dünyanın dört bir yanından oyuncularda yer alacak. 3 dakikalık dinamik RPG savaşlarına dahil olacağımız oyunda oldukça yüksek rekabet ortamı ile karşılaşacağız. PvP savaşları ile oyuncular seviye atlayabilecek ve seviyelerine uygun rakipler ile karşı karşıya gelebilecekler. Yenilikçi savaş sistemi ve gerçekçi strateji öğeleri ile oyunculara vazgeçilmez bir rekabet atmosferi sunan yapım, zengin bir içeriğe sahip.

Grafik açıları ile kaliteli bir bakış açısına sahip olan Mighty Party: Clash of Heroes, iki farklı mobil platformda oyunculara ücretsiz olarak sunuldu. 100 binden fazla mobil oyuncu tarafından oynanmaya devam eden yapım Google Play’de 5 üzerinden 4.5 gibi bir skor puanı da alarak bekleneni başardı.

Dileyen oyuncular hemen oyunu indirip ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirler. Oyun internet bağlantısı gerektirmektedir.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR