Mindie

Mindie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mindie amatör video düzenleme işlemlerini başarıyla gerçekleştiren ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Mindie video düzenleme amacıyla üretilmiş ve ücretsiz olarak sunulan bir iOS uygulamasıdır. Gelişmiş ve zengin düzenleme seçenekleriyle donatılmış olan Mindie’yi kullanarak çektiğiniz videolarınızı istediğiniz gibi düzenleme şansına sahipsiniz.

Bir video düzenleme uygulamasından bekleyebileceğiniz çoğu şeyi sunan Mindie ile videolarınızın arkaplanına müzik koyabilir ve direkt olarak sosyal medya araçları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak gerçekten çok basit. Sadece video kaydedin, sunulan 10 milyon şarkıdan birini seçin ve kaydedin.

Elbette uygulama çok profesyonel değil. Daha çok amatör işlemlerde kullanabileceğiniz Mindie’de ağır çekim, hızlı çekim ve geri sarma gibi çeşitli fonksiyonlar yer almakta. Eğer siz de sık sık video çekiyor ve videolarınızı düzenleyebileceğiniz kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Mindie’yi mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum. Zaten tamamen ücretsiz olarak sunuluyor eğer hoşunuza gitmezse herhangi bir kayıpla yüz yüze kalmayacaksınız.

YORUMLAR