Mindjet Maps 3.5.9 (ios)

Mindjet Maps

Mindjet Maps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17

  • Üretici

    Mindjet

Kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken Mindjet Maps'i önemli fikirlerinizi not almak ve yapmanız gerekenleri düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Mindjet Maps iPhone cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kapsamlı bir not alma uygulamasıdır.

Bildiğiniz gibi akla gelen önemli fikirleri ve projeleri kağıda not almak hem pratik değil hem de alınan notların gizliliği açısından pek iyi bir yöntem sayılamaz. Siz de bu fikri paylaşıyorsanız Mindjet Maps'i denemenizi tavsiye ediyorum.

Uygulamayı kullanarak toplantı notlarınızı, düşüncelerinizi ve kritik kararlarınızı akıllı telefonunuza kaydedebilir ve güvenle saklayabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize yapılacaklar listesi hazırlayabilir ve not aldığınız görevlere öncelik sırası atayabilirsiniz. Bu sayede hangi işi ne zaman yapmanız gerektiğini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Uygulamanın en işlevsel özelliklerinden biri de Dropbox desteği sunması. Bu özelliği kullanarak aldığınız notları Dropbox hesabınıza aktarabilir ve internet bağlantısına sahip olduğunuz sürece dilediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Mindjet Maps basit ve sade bir arayüze sahip. Fakat biraz daha dinamik ve göze hoş gelen bir tasarıma yer verilebilirdi. Yine de not almak ve işlerinizi organize etmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir not alma uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Mindjet Maps tam size göre.

YORUMLAR