Mindomo 2.2.5 (ios)
Mindomo
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    57

  • Üretici

    Expert Software Applications Srl

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Mindomo ile zihin haritalarınızı yaratırken pek de zorlanmayacaksınız.

Kendi başımızayken veya ekibimizle beraberken fikirler üretmek istediğimizde, aklımızdaki fikirleri kağıda dökmek oldukça zahmetli bir süreç olabiliyor. Bu işi daha kolay bir şekilde halledebilmek ve fikirlerimizle bağlantılı noktaları en basit yoldan görselleştirmek için mind map yani zihin haritalarının kullanımı son yıllarda giderek popülerlik kazandı.

Mindomo uygulaması da zihin haritaları oluşturabilmek için hazırlanmış mobil uygulamalar arasında yer alıyor ve iPhone yahut iPad cihazlarınızda kolaylıkla kullanılabiliyor. Ücretsiz versiyonu 3 haritayla sınırlı olarak sunulan ve temel düzeyde zihin haritaları yahut sunumlar oluşturabilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları içerisinde barındıran uygulamanın işinize yarayabileceğine inanıyorum.

Uygulamada fikirlerinizi harita üzerine yerleştirirken, o fikre bağlı diğer noktaları ekleyebiliyor, ayrıca fikirler arası ilişkileri de ayarlayabiliyorsunuz. Her ne kadar online olarak çalışması hedeflense de internet bağlantınız olmadığında da uygulamayı kullanabiliyor, bağlantı kurulduğunda haritalarınızı online hesabınızla senkronize edebiliyorsunuz.

Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak farklı tarzda harita şablonlarının bulunması sayesinde kullanırken kendinize en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Dilerseniz zihin haritanıza görseller eklemek ve böylece onları birer sunum haline getirmek de mümkün. Yanlış bir işlem yaptığınızda kullanabileceğiniz geri al butonu ile geri al işlemini geri almanıza yarayan yenile butonu da uygulamada mevcut.

Herhangi bir şekilde harita yaratma sınırı yahut düzenleme sınırı olmadığı için göz atmaktan hoşlanacağınıza inanıyorum. Dostlarınızla ortak bir şekilde mind mapler üzerinde çalışabileceğinizi de unutmayın.

YORUMLAR