MindShift 1.11 (ios)

MindShift

MindShift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz stresle başa çıkma uygulamasıdır.

MindShift, stresle başa çıkmanıza ve gündelik endişelerinizle yüzleşmenize yardımcı olacak çok faydalı bir uygulamadır. Bildiğiniz gibi günümüzde herkes stres ve endişe sorunlarıyla karşı karşıya kalabiliyor. Hayatımızda bizi strese sokabilecek pek çok etken var.

MindShift de gençler ve genç yetişkinlerin endişeleriyle başa çıkmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş bir uygulama. Endişeleriniz ve streslerinizden kaçmak yerine onlarla yüzleşerek gerçek sebeplerini bulup ona göre önlem almanızı ya da strateji geliştirmenizi sağlıyor.

Sınav korkusu, mükemmeliyetçilik, sosyal endişeler, performans korkusu, genel endişe, panik ve karmaşa gibi gençlerin daha çok karşılaştığını stres durumlarında neler yapabileceklerini tespit eden ve buna göre yardımcı olan uygulama stres konusundaki düşünce yapınızı değiştirecek.

Stres ve endişe hem kendi sağlığımız açısından zararlı hem de başkalarıyla olan ilişkilerimizi kötü yönde etkileyen etkenler olduğundan bununla başa çıkmak hayatımızı normal bir şekilde sürdürmek açısından çok önemli. Bu yüzden bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR