Minebuilder 1.14.3 (ios)

Minebuilder

Minebuilder
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    175

  • ÜRETİCİ

    Space Walrus Studios

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir oyundur.

Minecraft, son yıllarda çok popüler olmuş olan Sandbox tarzı açık dünyada oynanan ve bloklardan bir dünya oluşturduğunuz eğlenceli bir oyun. Milyonlarca seveni olduğu için ona alternatifler de yavaş yavaş artmaya başladı.

Minebuilder de işte bu alternatifler arasında başarılı olanlardan bir tanesi. Yine bloklarda oluşan bir dünya yaratabileceğiniz ve hayal gücünüzü konuşturabileceğiniz bir oyun olan Minebuilder'i iOS cihazlarınıza indirip oynayabiliyorsunuz.

Oyunda, orijinalden farklı olarak canavarlar da bulunuyor bu yüzden dikkatli olmalısınız. Fakat yine burada da hayvanlardan yay ve oklara, elektrik kablolarından tren yollarına kadar her şeyi yaratabiliyorsunuz.

Oyunda iki mod bulunuyor. Bunlardan biri yaratıcı mod iken diğer hayatta kalma modu. Adları gayet açıklayıcı olan bu modlar dışında bir de çevrimiçi arkadaşlarınızla birlikte oynayabildiğiniz bir mod bulunuyor.

Eğer siz de bu açık dünya oyunlarını seviyorsanız, Minecraft alternatifi bir oyun arıyorsanız, bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR