Minecraft Skin Studio Encore 4.2 (ios)

Minecraft Skin Studio Encore

4.2
Minecraft Skin Studio Encore
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minecraft Skin Studio Encore, kendi özel minecraft skinlerinizi profesyonel olarak oluşturmanızı sağlayan kullanışlı bir iOS uygulaması.

Minecraft Skin Studio Encore, popüler Sandbox oyunu Minecraft için skin oluşturmanızı sağlayan profesyonel, detaylı ve yararlı bir iOS uygulaması.

iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak birbirinden güzel ve farklı skinler oluşturmanızı sağlayan oyunda skin oluştururken skinin parçalarını detaylı olarak görerek üzerlerinde değişikler yapabilmeniz mümkün oluyor.

7.5 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan uygulamanın hem PC için olan Minecraft hem de mobil için olan Minecraft Pocket Edition desteği bulunuyor. Yani oluşturacağınız skinleri Minecraft'ın hem masaüstü hem de mobil versiyonu üzerinde kullanabiiyorsunuz.

Eğer oyundaki klasik Steve skininden sıkıldıysanız yaratıcılığınızı kullanarak kendinize muhteşem skinler oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız skini yapım aşamasında 3 boyutlu olarak da görmenizi sağlayan uygulamanın tek eksi yönü ise ücretli olması. Fakat benzer özellikler ve fonksiyonlara sahip olan hiç bir ücretsiz uygulama bulunmuyor. Özellikler bulunsa bile uygulamalar stabil olarak çalışmıyor. Bu nedenle bu tür bir uygulama istiyorsanız bir defalığına ücretini ödeyerek satın almanızı tavsiye ediyorum.

Oluşturmuş olduğunuz skinleri Minecraft oynarken kullanabileceğiniz gibi uygulamaya yükleyerek diğer uygulama kullanıcılarının da görerek kullanabilmesini sağlıyorsunuz. Ayrıca sunulan paylaşım seçenekleri sayesinde oluşturduğunuz skinini Minecraft oynayan diğer arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde rahat bir kullanım deneyimi sunan uygulamayı eğer Minecraft skin oluşturma işlerine ilgi duyuyorsanız mutlaka denemeniz gerekiyor.

YORUMLAR