Miner Z 1.1.0 (ios)

Miner Z

Miner Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miner Z, kıyamet sonrasını konu alan eğlenceli bir hayatta kalma oyunu.

Miner Z, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, retro tasarımıyla dikkat çeken bir hayatta kalma oyunu. Hem beceri hem de aksiyon dinamikleri içeren bu oyunda hayatta kalan son kişi olarak önümüzde sadece iki seçenek var; yeri kazmak veya ölmek.

Elbette ölmeyi seçmiyor ve hemen kazmaya başlıyoruz. Zaten oyun ismindeki Miner kısmı da buradan geliyor. Yerin altı da en az üstü kadar tehlikelerle dolu olduğu için çok dikkatli olmamız gerekiyor. Aksi halde tuhaf yaratıklara akşam yemeği olabiliriz.

Miner Z'de son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer vermişler. Birkaç tıklama işlemiyle karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Kontrol mekanizması her ne kadar kolay olsa da bazen ne yapacağımızı bilemeyip zorda kalabiliyoruz. Bu durumlarda da hızlı reflekslerimizi kullanarak düşmanların arasından bir an önce kaçmamız gerekiyor. Sergilediğimiz performansa göre başarımlar elde edebiliyoruz.

Retro grafikleri ile akıllarımızda yer eden Miner Z'de Game Center desteği de sunuluyor. Bu sayede oyunda elde ettiğimiz puanları arkadaşlarımız ile kıyasama ve kendi aramızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturma şansına sahip oluyoruz.

Özet olarak eğlenceli ve vakit geçirmelik bir oyun olan Miner Z, kafa boşaltmak için bire bir. Fazla bir hikaye derinliği yok, sadece aksiyon ve eğlence var.